GRAE45-XL-NPP-B Spanlager INA
Gevestigd in Someren
Voor 12:00 uur besteld morgen in huis*
Niet goed geld terug*
Eigen bezorgdienst*Informatie op aanvraag
Productspecificatie [GRAE45-XL-NPP-B Spanlager INA]
| Levertijd | 1 op voorraad, 209 stuks enkele dagen, meerdere op aanvraag |
|---|---|
| Voorraad | Ja |
| Materiaal | standaard wentellagersstaal |
| Fabrikant | INA Scheaffler |
| Inwendige diameter | 45,00 mm |
| Uitw. diameter | 85,00 mm |
| Breedte | 43,80 mm |
| Afdichting | tweezijdige lippenafdichting |
| Loopnauwkeurigheid | tolerantie P0/PN. ABEC 1 |
| Binnenring | eenzijdig bredere binnenring |
| Buitenring | bol |
| Temperatuurbereik [°C] | -20 tot +120 °C |